Komanda

Mango Insurance suteikia galimybę bet kurios srities įmonėms integruoti draudimo apsaugą į teikiamus produktus ir paslaugas. Tai yra mūsų veiklos esmė.

Mūsų tikslas – padidinti draudimo paslaugų prieinamumą, kurti vertę mūsų verslo partneriams, kartu užtikrinant ramybę klientams.

Mūsų istorija

Per mažiau nei metus, subūrę stiprią įvairių sričių profesionalų komanda - įkūrėme Mango Insurance.

Nuo pirmų įmonės įkūrimo akimirkų visa komanda turėjo aiškią viziją - draudimo sprendimai turi būti lengvai integruojami ir pasiekiami kuo platesniam vartotojų ratui.

Susipažinkime

Mango Insurance įkūrėjai apjungė skirtingose veiklose sukauptą patirtį bei įgytas žinias, kad įgyvendintų bendras idėjas ir siektų ilgalaikių tikslų.

"Draudimas – tik viena iš daugelio Antono aistrų. Jei šiuo metu jis kartu su komanda rinkai neruošia naujo projekto, labai realu, kad sėdi lenktynių automobilio šturmano kėdėje arba pluša teniso korte. Dakaras – tai vienas iš jo sąraše esančių projektų."

- Anton Timofejev

Partnerystės ir verslo plėtra

+37062676146 | anton@mangouw.eu

"Iššūkiai ir nestandartinių sprendimų paieška – gyvastis pulsuojanti Šarūno venomis. Jį įgalino 24 metų amžiaus vadovauti įmonei Latvijoje, su pirmaisiais lietuviais įkopti bei suteikti Lietuviškus vardus trims Tian Šanio kalnų viršūnėms, bėgti 60+ km trail bėgimuose ir mėgautis dauguma ekstremalių sporto rūšių. Poilsio pliaže nesiūlyti!"

- Šarūnas Baleišis

Strategija ir procesai

+37065011119 | sarunas@mangouw.eu

"Jeigu reikėtų pasakyti tris įdomius faktus apie Arnoldą tai būtų – užkietėjęs vieno Lietuvos miesto krepšinio klubo fanas, Azijos virtuvės mėgėjas bei žmogus, mėgstantis sportinių automobilių skleidžiamą garsą. Nuvykti ir gyvai pamatyti Formulės 1 lenktynes yra tikrai Arnoldo “bucket list” sąraše."

- Arnoldas Vagneris

Pardavimai IR Verslo plėtra

+37067843255 | arnoldas@mangouw.eu

"Gerai padirbėti, sužaisti tinklinio mačą ir atsigerti alaus bokalą su draugais – taip atrodo puiki diena Valiaus savaitėje. O kai savaitgalį dar pavykstą užšokt ant vandenlentės ir apsukt keletą ratų, Valius tik ir vaikšto išsišiepęs iki ausų."

- VALIUS RUBINAS

Finansai ir procesai

+37061272660 | valius@mangouw.eu

"Iškart pajutome, kad Jevgenijus bus puikus kolega - turi keletą mūsų komandai taip pat artimų hobių: kelionės, koncertai ir dviračiai. Šiuo metu Jevgenijus ruošiasi įveikti Preilos maršrutą su dviračiu, o vėliau vasarą - sugrįžti prie keturračio vairo!"

- JEVGENIJUS POTAŠKINAS

ŽALŲ ADMINISTRAVIMAS

+37060814447 | JEVGENIJUS.POTASKINAS@mangouw.eu

"8 metai draudimo rinkoje darbuojantis su partneriais ir verslo klientais. Automobiliai, motociklai ir dviračiai – vienos iš didžiausių mano aistrų. Be variklio kylančių apsukų garso, ne ką mažiau mėgstu suktis virtuvėje – tad, jeigu norėtumėte vienų iš skaniausių ragautų burgerių ar šaltibarščių – žinote, kur kreiptis. Pravažiuoti Nurburgring trąsoje ir gyvai pamatyti MotoGP varžybas Amerikoje – vienos didžiausių esamų svajonių. "

- TOMAS STANKEVIČIUS

PARDAVIMAI IR PARTNERYSTĖS

+37068104458 | TOMAS.STANKEVICIUS@mangouw.eu

"Išsikelti naują tikslą prieš akis ir jį pasiekti - viena iš didžiausių motyvacijų Dovydo gyvenime. Pomėgius į darbą pavertęs Dovydas neįsivaizduoja vasaros savaitgalio be vienos iš gražiausių aukštaitijos upių, 4 metrų baidarės bei grupės asmenų su tokiomis pačiomis ugnelėmis akyse kaip ir pas jį patį. Tad, jeigu kas norėsite prasiplaukti baidarėmis, žinote kur kreiptis. "

- DOVYDAS PETRAUSKAS

ŽALŲ ADMINISTRAVIMAS

DOVYDAS.PETRAUSKAS@mangouw.eu

"Naujų idėjų kūrimas ir sprendimų paieška yra tai, kas mane skatina ir motyvuoja. Kiekvienas iššūkis yra tik dar vienas tikslas, kurį reikia pasiekti. Skvošo mėgėja, keliautoja ir nuolat ieškanti naujų nuotykių bei iššūkių. Labai tikėtina, kad kelionė Route 66 bus kitas mano nuotykis"

- SIMONA MIKELSONE

Pardavimai IR Verslo plėtra LATVIJOJE

+37161112162 | SIMONA.MIKELSONE@mangouw.eu

"Raketų mokslas ar muzikos teorija? Esu žmogus, kuris domisi abiem temomis. Kišenėje turiu pianisto diplomą ir šiuo metu siekiu automobilių inžinieriaus diplomo. Mano atostogos yra susijusios su pasinėrimu į mokslinius tyrimus ar meistravimą dirbtuvėse"

- MARKS KRISTIANS BABRIS

ŽALŲ ADMINISTRAVIMAS

MARKS.K.BABRIS@mangouw.eu

Norite sužinoti daugiau?

Gaukite jūsų verslui pritaikytą draudimo sprendimą