Komanda

Mango Insurance suteikia galimybę bet kurios srities įmonėms integruoti draudimo apsaugą į teikiamus produktus ir paslaugas. Tai yra mūsų veiklos esmė.

Mūsų tikslas – padidinti draudimo paslaugų prieinamumą, kurti vertę mūsų verslo partneriams, kartu užtikrinant ramybę klientams.

Mūsų istorija

Per mažiau nei metus, subūrę stiprią įvairių sričių profesionalų komanda - įkūrėme Mango Insurance.

Nuo pirmų įmonės įkūrimo akimirkų visa komanda turėjo aiškią viziją - draudimo sprendimai turi būti lengvai integruojami ir pasiekiami kuo platesniam vartotojų ratui.

Susipažinkime

Mango įkūrėjai apjungė skirtingose veiklose sukauptą patirtį bei įgytas žinias, kad įgyvendintų bendras idėjas ir siektų ilgalaikių tikslų.

"Draudimas – tik viena iš daugelio Antono aistrų. Jei šiuo metu jis kartu su komanda rinkai neruošia naujo projekto, labai realu, kad sėdi lenktynių automobilio šturmano kėdėje arba pluša teniso korte. Dakaras – tai vienas iš jo sąraše esančių projektų."

- Anton Timofejev

Partnerystės ir verslo plėtra

+37062676146 | anton@mangouw.eu

"Iššūkiai ir nestandartinių sprendimų paieška – gyvastis pulsuojanti Šarūno venomis. Jį įgalino 24 metų amžiaus vadovauti įmonei Latvijoje, su pirmaisiais lietuviais įkopti bei suteikti Lietuviškus vardus trims Tian Šanio kalnų viršūnėms, bėgti 60+ km trail bėgimuose ir mėgautis dauguma ekstremalių sporto rūšių. Poilsio pliaže nesiūlyti!"

- Šarūnas Baleišis

Strategija ir procesai

+37065011119 | sarunas@mangouw.eu |

"Jeigu reikėtų pasakyti tris įdomius faktus apie Arnoldą tai būtų – užkietėjęs vieno Lietuvos miesto krepšinio klubo fanas, Azijos virtuvės mėgėjas bei žmogus, mėgstantis sportinių automobilių skleidžiamą garsą. Nuvykti ir gyvai pamatyti Formulės 1 lenktynes yra tikrai Arnoldo “bucket list” sąraše."

- Arnoldas Vagneris

Pardavimai & Verslo plėtra

+37067843255 | arnoldas@mangouw.eu

"Gerai padirbėti, sužaisti tinklinio mačą ir atsigerti alaus bokalą su draugais – taip atrodo puiki diena Valiaus savaitėje. O kai savaitgalį dar pavykstą užšokt ant vandenlentės ir apsukt keletą ratų, Valius tik ir vaikšto išsišiepęs iki ausų."

- VALIUS RUBINAS

Finansai ir procesai

+37061272660 | valius@mangouw.eu

"Naujų idėjų kūrimas ir sprendimų paieška yra tai, kas mane skatina ir motyvuoja. Kiekvienas iššūkis yra tik dar vienas tikslas, kurį reikia pasiekti. Skvošo mėgėja, keliautoja ir nuolat ieškanti naujų nuotykių bei iššūkių. Labai tikėtina, kad kelionė Route 66 bus kitas mano nuotykis"

- SIMONA MIKELSONE

Pardavimai & Verslo plėtra LATVIJOJE

+37161112162 | SIMONA.MIKELSONE@mangouw.eu

Norite sužinoti daugiau?

Gaukite jūsų verslui pritaikytą draudimo sprendimą